YENİ ARKADAŞIMIZ HDI

Alman sigorta devi Talanx Group’un yükselen yıldızı HDI Sigorta A.Ş., Türkiye’deki reklam ve tanıtım faaliyetlerini yönetmek üzere Friends’i tercih etti.

Kasko, konut ve fredi kaza sigortalarının yanı sıra tarım, nakliyat, mühendislik sigortaları gibi farklı ve yenilikçi ürünler sunan HDI, tüketici tarafında ise hızlı tazminat ödemeleri ve prosedürdeki kolaylıkları ile biliniyor.

Friends olarak HDI’nin sektörel yolculuğuna ivme katacak stratejilerin, marka ile tüketicisi arasındaki ilişkiyi cilalayıp parlatacak fikirlerin sigortası da biz olacağız.

11.09.2015

Valeron Zorlu Center’da.

Şıklığı ve zerafetiyle ev tekstilinde modayı belirleyen markaların başında gelen Valeron Türkiye’deki ikinci mağazasını Zorlu Center’da açtı. www.valeron.com.tr.

19.06.2015

Gizzene ile dünyaya açıldık.

Bir Türk üreticisi olsa da hedefi tüm dünya olan Giz Kozmetik ile yollarımız kesişti. Paris’deki laboratuvarlarında geliştirdikleri özel formüller doğrultusunda üretilen güzellik ürünleri içi birlikte Gizzene markasını yarattık. Ayrıca firmanın bilinen Isabelle Dupont markası da sihirli dokunuşlarımızdan nasibini aldı.

22.05.2015

Otokoç rekora doymuyor.

Müşterilerimizden Otokoç Otomotiv 2014 yılını 3,4 milyar TL rekor ciroyla kapattı. Otokoç ve Birmot markalarıyla Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep ve Volvo’nun satışını yapan Avis, Budget ve yeni eklenen Zipcar markalarıyla araç kiralama sektörünün lideri olan Otokoç Otomotiv yoluna büyüyerek devam ediyor. Bu yürüyüşte yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz.

03.03.2015

İlk 100 tamam. Sıra…

FRIENDS 5 yıl önce sıfırdan başladığı macerasında yeni bir bölüme başladı. İlk kez değerlendirmeye alındığımız 2013 yılı verilerine göre Nielsen Türkiye 2013’ün En Büyük Bağımsız Reklam Ajansları sıralamasına 57. sıradan giriş yaptık. Çok uzun yıllardır sektörde olan birçok ajansın arasından sıyrılarak elde ettiğimiz bu başarı bizim için yepyeni bir başlangıç. Gelecek için gözümüz ve hedefimiz yükseklerde.

02.02.2014

Tam Yaptık, Çok Beğendiler.

Kemal Kükrer için hazırladığımız televizyon kampanyamız, Marketing Türkiye okuyucuları tarafından en beğenilen 3. kampanya olarak seçildi. Sirke, sos ve turşu ana gruplarına yönelik 3 filmden oluşan kampanyamız yayına girdiği ilk günden bu yana hem reklam hem de gıda sektöründen beğeni toplamaya devam ediyor. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgiye ve filmlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

15.11.2013

Yeni markamız Valeron.

Türkiye’nin en büyük ve en önemli kuruluşlarından Zorlu Holding ile, özellikle Zorlu Tekstil’e ait bir çok projede birlikte çalışıyorduk. Bu uzun süreli arkadaşlığımız nihayet grubun en özgün markalarından biri olan Valeron ile mutlu bir evliliğin kapılarını açtı. Yenilikçi, sıradışı ve üstün kaliteli ürünler ile bir uluslararası ev tekstili markası olan Valeron’un tam hizmet ajansı artık Friends. Valeron adına yaptığımız tüm çalışmaları buradan görebilirsiniz.

02.09.2012

Istak artık Türkiye’de.

Türkiye’deki en zorlu pazarlardan biri olan malt içeceği pazarına bomba gibi girmeye hazırlanan Istak ile uzun süre önce çalışmaya başlamıştık. Kurumsal kimlik ve logo revizyonlarının ardından ürün ambalajlarını da yeni baştan tasarlamıştık. Sonunda ürünler yeni yüzleri ile üretime girdi ve yavaş yavaş raflardaki yerini almaya başladı. Çok yakında lansman kampanyamızda yayın görmeye başlayacak. Istak ile ilgili çalışmalarımızı buradan görebilirsiniz.

20.08.2012

Medicana Konya Lansman Kampanyası yayında

Medicana birbiri ardına açtığı uluslararası düzeyde hastanelerle tüm Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. Bu sefer ki büyük yatırım Anadolu’nun tam kalbinde yer alan Konya’daydı. Konya’nın hem haritadaki hem de kalplerdeki bu konumundan esinlenerek yarattığımız kampanya televizyon, basın ve açıkhava ayaklarından oluşuyor. Filmimizde Konya’ya yeni gelmiş bir doktorun (Medicana) halkla tanışıp kaynaşması, bütünleşmesi ve onların kalplerinde yavaş yavaş yer alışının öyküsü anlatılıyor. Çekimleri Konya ve çevre bölgelerde 2 günlük zorlu bir çalışmayla gerçekleştirilen filmin yönetmenliğini Cengiz Yıldız yaptı. Prodüksiyon ise  Mojo’ya ait. Filmimiz ve kampanyanın diğer çalışmalarını buradan görebilirsiniz.

11.08.2012

HABER ARŞİVİ

  •